Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » CNC forgácsoló szakmával el...

CNC forgácsoló szakmával el lehet helyezkedni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én most ennek tanulok, és miskolcon élek, de akárhogy is nézem az álláslehetőségeket, egyetlen olyan állásajánlatot sem láttam ahol kifejezetten ilyen végzettséggel rendelkező embereket keresnének. Én kerestem rosszul, vagy csak az országnak ennek a régióján nem keresett ez a szakma?
2012. jan. 28. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
El lehet. Írni kell cégeknek akik ezzel foglalkoznak.
2012. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2012. jan. 30. 10:52
 3/3 Kovács György válasza:

A CNC Computer Numerical Control Vagyis egy számítógép vezérli és ellenőri művelteket. Ezt bármire "rá lehet húzni"

legyen az faipari,fémipari,vagy bármi amit vezérelni kell.

Ebből is van néhány egymástól kisebb nagyobb mértélben eltérő vezérlés de alapjaiban ugyan az. Ha szakma választás miatt lett feltéve a kérdés, akkor jobb választás mint amiket hirdetnek az OKJ.-s tanfolyamokon.Ez nálunk most van felfutóban jól lehet keresni vele.

2012. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!