Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PTE-TTK földrajz szakról...

PTE-TTK földrajz szakról kérnék tapasztalatokat, véleményeket! Illetve általában a földrajz Bsc-ről? Munkalehetőség, képzés nehézsége, stb.

Figyelt kérdés
Közeleg Február 15 és még szeretnék egy pár infót erről is,főleg ide járók,de a szakot ismerők véleményét is nagyon megköszönöm!
2012. jan. 30. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

tudom, már beadtad a jelentkezést, de szívesen írok róla pár sort.

én elsőéves vagyok a NYME-TTMK -n Szombathelyen.

nálunk második félév végén ezek közül választhatsz szakirányt: terület- és településfejlesztés, országjárás-vezető. harmadik félév elején pedig minor szakot kell, ha tanár szeretnél lenni.

az első féléves kurzusok átmeneti tárgyak, lesz matek, fizika, kémia, eu. de lesz már érdekesebb is, mint pl. csillagászat, ásványtan.

hiába mondják, hogy a föcivel semmire sem mész, ha álmod a föci, akk is ezzel fogsz foglalkozni, akár tanítani, akár más szakirányban ezzel foglalkozni.

én nem bántam meg h föcit választottam.

ha konkrétabbra is kíváncsi vagy, akkor nyugodtan írj privit :)

2012. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
semmiképp se válaszd a földrajzot, büfészak és annyit kell vele szenvedni, mint a rohadt élet....
2017. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!