Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha van egy középfokú angol...

Ha van egy középfokú angol nyelvvizsgám és jővő héten megyek felsőfokúra elég lesz júniusban a felsőfokú nyelvvizsgabizonyitványt elküldeni az egyetemre jelentkezésnél?

Figyelt kérdés
És ha voltam tavaly májusban biológia érettségin meg ősszel és elmegyek májusba is akkor az őszit nem kell elküldeni?
2012. jan. 31. 15:51
 1/1 t701 válasza:

mindakettőt küld el biológia érettségiről, mert a törvény szerint a jobbikat számolják el. az is mindegy, ha az egyik emelt, amásik közép. ez 100%, hogy így van. (kivétel orvosi mert oda csak az emelteket nézik a közepet nem.)

a dokkumentumok utólagos leadásának van határideje, amit én nem tudok idén pontosan. addig kell mindent beküldeni. ez június-julius valahány. ennek a suliban utána tudsz kérdezni.

igazából az elsö válasz miatt írtam, mert nehogy ne küldd be. nagyon fontos, hogy mindakettöt beküld.

2012. febr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!