Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan könyv, amelyben...

Van olyan könyv, amelyben megtalálható az összes okj képzés, illetve, hogy hol tanítják?

Figyelt kérdés

Egy összefoglaló könyvre gondoltam, amiben a szakképzéstől kezdve az egyetemi oktatásig is akár, benne van, mit merre lehet találni.

A neten minden olyan szétszórtan van.


2012. jan. 31. 19:37
 1/4 PetFen ***** válasza:

Igen ,van olyan könyv amiben benne van az összes OKJ-s képzés! Ebben minden információ le van írva pl:hol található az intézmény , hogyan kell jelentkezni ,elérhetőség stb..

Az egyetemi oktatással kapcsolatban a felvételi könyvben találsz információt ..mindkettőt nagyobb könyvesboltban ,akár Tescoban is betudod szerezni!

2012. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hallottam már én is róla, nekem azért kéne, mert az sem mindegy helyileg hol van, vidéken lakom.

De van egy csomó olyan, ami neten nincs is fennt...vagy nehezen megtalálható.

2012. febr. 1. 11:19
 3/4 A kérdező kommentje:
A nevét nem tudod véletlenül?
2012. febr. 1. 11:59
 4/4 PetFen ***** válasza:
OKj -s képzések szerintem a címe,de pontosan nem tudom,talán 3éve egyik osztálytársam vette meg és akkor én csak át lapoztam ...
2012. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!