Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen MAGÁNTANULÓNAK lenni...

Milyen MAGÁNTANULÓNAK lenni gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Aki volt már magántanuló gimiben, vagy tisztában van a jogviszonyokkal az kérem tájékoztasson. Ha profi sportoló vagyok akkor kérhetem-e ezt a tanulói státuszt? Milyen gyakran vannak időközi vizsgák? Csak az érettségi tantárgyakból vannak vizsgák, vagy minden egyébből (pl. rajz, ének, stb. - ilyenekből is)?
2012. febr. 5. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én voltam.Minden tanárral külön-külön meg kell állapodnod, hogy hogy akarod az évvégi számonkérést abszolválni.Aztán le kell vizsgáznod,szóba vagy írásban,a vele megállapodottak szerint.


Igazándiból az órák egy jelentős részének látogatása alól ad felmentést,viszont nyomós oka kell legyen,hogy kéred.

De az azért nem megy,hogy egy órán se vagy ott,és ezzel burkolózol.Azt egy tanár se szereti.

2012. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Melyik suli ?
2018. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!