Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Katona József Műszaki szki. ,...

Katona József Műszaki szki. , vagy Budai Középiskola?

Figyelt kérdés

melyik a jobb? marmint erettsegi atlag, tanérok, diákok stb

válaszokat elore is koszonom



2012. febr. 5. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár már gondolom, jelentkeztél, elárulom, hogy én jelenleg az elõbbibe járok(utsó évem), de a felvételi elõkészítûn egy Budai Középiskolás tanár tanít minket, és szakadéknyi a különbség. Sokkal több mindnet, részletesebben veszünk. Nagyon jó.

A diákok itt a katonában szerintem le is sz.rják az érettségit, az én osztályom 80%-a nem is akar továbbtanulni. A kettesért mennek. A tanárok amúgy igyekeznének, meg minden, de ilyen osztályokba bejönni, úgy tanítani, hogy senki nem veszi komolyan... hát én megbántam, hogy ide járok. Semmi motiváló nincs benne. Még hülyének, strébernek néznek.

2012. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ remélem sikerül az érettségi
2012. febr. 23. 21:57
 3/5 anonim válasza:
Én a Katonába járok, közepes iskola, szerintem egyáltalán nem jobb a Budai meg egy mezei Gimnázium sem, csak itt az érettségi tantárgyak mellett még szakmai alapozást is kapsz pl informatikából amivel később ha továbbtanulsz jól járhatsz mert lesz fogalmad olyan dolgokról amiket egyébként csak főiskolán tanulnál ha gimnáziumból mész. Nyugodtan lehet jönni ebbe az iskolába, igaz vannak nagyon gyökerek meg drogosok is, de hol nincsenek? Az ilyenek egyébként nem jutnak el az érettségiig sem és még idő előtt kibuknak. Itt is ugyanúgy kell tanulni mint bármelyik másik iskolában! És nem mellesleg ugyanazt az érettségit írod itt is mint amit a többi iskolában.
2012. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Viszonylag még fiatal iskolának számít, csak most tölti a 60-ik évet. Az info tanárok amúgy baromi jó fejek, vannak hatalmas formák.
2012. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ám mielőtt idejönnél mindenképp nézz el azért egy nyílt napra, nehogy csalódás érjen és iskolaváltás legyen.
2012. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!