Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Semmelweis Egyetem áp/betegell...

Semmelweis Egyetem áp/betegell. dietetikus szakirány.343 volt tavaly a ponthatár, nekem (nem most érettségizem) 334 pontom van, ez kevesebb mint a tavalyi ponthatár. Szerintetek bejelöljem, van rá esély, hogy lejjebb menjen?

Figyelt kérdés
Tudom nem nagyon szokott, de annyi minden változott az idén, nekem pedig ez az álmom.
2012. febr. 8. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

1. elég valószínűtlen, hogy lejjebb megy, mivel 500 pontos rendszer lesz ,ezért inkább cirka 10-20 ponttal emelkednek majd a ponthatárok.

2. ha annyira ez az álmod akkor miért nem teszel nyelvvizsgát avagy miért nem érettségizel újra? Egy 90 %-os biosz vagy magyar vagy vmilyen érettségivel már jól járnál és egyik sem olyan nehéz.

2012. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! :) Én másodéves vagyok, 2010-ben 363 volt a ponthatár, 20 ponttal ment lejjebb 1 év alatt. Szerintem is emelkedni fog, de ez a jelentkezők számától is függ, nem lehet előre tudni. Lesz félig önköltséges is , ha ki tudod fizetni. Ha nem vesznek fel, próbálj újraérettségizni. Én is úgy csináltam a bioszt, 90% lett (mindig 2-es voltam belőle) simán meg tudod tanulni, Oláh Zsusza könyvekből, meg Mozaikból tanultam rá. Nekem nincs nyelvvizsgám, emelt magyarom van, 78%-os, pontduplázással lett 370 körül a pontom. Biztos fel fognak venni, sok sikert!
2012. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehetett annyi a ponthatár, az előző felvételinél 383 volt (én ekkor kerültem be), azelőtt meg 381. Valamit elnéztél. Pár pontot most is emelkedni fog.
2012. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Jelentkeztél végül is? Én igen,de nem tudom hogy felvesznek-e..
2012. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!