Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ-s tanfolyamoknál nappali...

OKJ-s tanfolyamoknál nappali képzésnél be kell járni órákra?

Figyelt kérdés
Sziasztok, gondolkodom egyetem mellett egy OKJ-s képzésen (Magyar Üzletemberképző, idegenvezető) és az a kérdésem, hogyha nappalira íratkozok be akkor mennyire kell ott lenni az órákon vagy olyan mint az egyetemen hogy vannak órák amiken van névsor és van amelyiken nincs? nyílván ahhoz hogy jó tanuló legyen az ember be kell járni de engem most az érdeklen, hogy van-e valamilyen határ, hogy mennyit kell hiányozni vagy ilyesmi.
2009. jún. 2. 16:41
 1/3 anonim válasza:
Szerintem meg tudsz mellette csinálni egy OKJ-s szakmát is. Iskolától függ, hogy lehet-e egyéni tanrendre jelentkezned persze nappalin. Úgy nem kell minden órára bejárnod és ha lenne is névsor úgyis ott lesz a nevednél, hogy egyéni tanrendes vagy. Persze a zárthelyiket jól írd meg, meg a beadandókra is figyelj oda. Volt olyan osztálytársam, aki így csinálta meg az egyetemet és mellette elvégezett még egy egy éves középfokú OKJ-t is. Persze ő bölcsész volt. Bár ember válogatja, hogy ki mennyit bír tanulni. Remélem segítettem :)
2009. jún. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is bölcsész vagyok:)
2009. jún. 4. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Be kell persze -
2016. okt. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!