Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Történelemből lehet felmentést...

Történelemből lehet felmentést kapni?

Figyelt kérdés

csak azért kérdezem mert félévkor is megbuktam, és most is bukásra állok.

3masnál jobb jegyem soha nem volt, akármennyit tanulhatok akkor se sikerül jobb jegyet szereznem.


2012. febr. 14. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen valószínűtlen. Hacsak nincs egy olyan betegséged orvosilag igazolva, amitől pont a történelmet nem lehet megtanulni. Mégiscsak meg kell tanulni, ez a legjobb módszer bukás ellen.
2012. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

oké, tanulok nem azzal van a bajom hanem egyik óráról a másikra nem tudok megtanulni 2 részt, ami 7és fél oldal...

3mast is úgy kaptam h egy hétig csak azt tanultam

2012. febr. 15. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
ha ez tényleg így van vmi súlyos lehet , de ezt nekem felügyelni kéne hogy hogy vagy képes 1 héten át 3asra tanulni annak idején én 1 hét alatt megtnaultam isz.e. 756 tól isz.u. 1792
2012. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!