Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes középiskol...

Szerintetek érdemes középiskolai Matektanárnak lenni?

Figyelt kérdés
hm..
2012. márc. 10. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

mért ne?

ha ez érdekel...

mondjuk a fizu nem lehet valami óriási, de matekos diplomával nem csak tanár lehetsz

2012. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mégis merre helyezkedhetnék el..(?)
2012. márc. 10. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanárnak lenni nem könnyű, de ha jól végzed a munkád, nagyon sokat segíthetsz másoknak, és akik ezt értékelik, nagyon hálásak lesznek neked. Nem sok a fizetés, és elég nagy kihívás felkelteni a gyerekek érdeklődését, de megéri szerintem. A legtöbb gyerek ahhoz van hozzászokva, hogy a tanár csak kér vagy követel, de dicséretet soha nem ad, meg kell felelni neki, ha nem nyalizol szivat, de közben meg nem is ért ahhoz amit tanít stb. stb. és ha van egy olyan tanáruk, akin látják hogy okos, és tisztelettel bánik a tanulókkal, jól magyaráz, akkor tényleg nagyon hálásak tudnak a gyerekek lenni, és mindig tisztelik az ilyen tanárt. Szerintem ha ilyen tanár lennél amit az előbb leírtam, biztos megérné. (ha a pénz nem olyan fontos)
2012. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. Pluszbevételként akár külön órákat is adhatsz, én anno 1000,-/órát fizettem... És nem csak én jártam hozzá...
2012. márc. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez is egy jó állás

Figyelj

Ha mondjuk keresel vagy 120 ezret családi pótlék és társai nélkül

Akkor is még betudsz vállalni egy két lurkót mondjuk 1000-1500 ft/ó(feljebb menni már nem igen érdemes menni mert akkor már senki se fog hozzád menni)

Ha legalább A hónap minden napján 5 ember megy hozzád!és az ugye(most ha 1500ftvel számolunk)akkor az 7500FT

És ha csak 30 nappal számolok akkor is csak 225000FT

És ha ezt össze adod akkor az ugye 345000FT és ha most mondjuk a számlákat és egyéb társait levonod akkor is marad vagy 250-260 ezer forintod,s vígan el élsz mint Marci Hevesen...

Amúgy nagyon jól keresnek mert a volt osztályfőnököm(ő is középiskolai matektanár)a 15 éves lányával kint nyaral most Londonban és érted egy londoni nyaralás nem egy olcsó mulatság(kb 250-300 ezer FT)szóval szerintem megéri :)

2013. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!