Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legjobb középiskolai...

Melyik a legjobb középiskolai történelem tankönyv sorozat?

Figyelt kérdés
Emelt érettségire készülnék belőlük, de nem tudom, melyiket vegyem meg.
2012. ápr. 3. 22:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én a Száraysból tanultam,de nem amiben a sok forrás van.Ezt talán antikváriumban vagy neten tudnád beszerezni.12-es könyv meg Salamon Konrád volt.Szerintem ez jó volt.
2012. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Herber Martos Moss Tisza , történelem emelt érettségi 100%
2012. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
szerintem a szárays sorozat a legjobb, ráadásul úgy tudom, részt vesz az érettségi összeállításában, szóval garantáltan benne van minden a könyvben. nekem bejött a formája is, van elég forrás, és pl. a képek alatt a kérdések is az érettségire készítenek fel, hozzászoktatnak
2012. ápr. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
utolsónak üzenem emelt szintről szól a kérdés nem a középszint mesekönyvére
2012. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én is a Száray féle könyvekre gondoltam, köszi!


(Utolsó: Száraynak van emelt felkészítője is.)

2012. ápr. 4. 15:17
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Száray, suliban is abból készíti fel a többieket a tanár, és mindig abból a könyvből vannak a források
2012. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
jó akkor tudjátok jobban
2012. ápr. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
bocs, de nem nagyon érdekel egy egoista, 17 éves kis srác kommentje, tudom, hogy minden hasonló topikhoz hozzászólsz és a szent meggyőződésedet hangoztatod, nincs is ezzel baj, de nem ér többet a válaszod a többieknél, hali!
2012. ápr. 5. 18:51
 9/20 anonim ***** válasza:
haha jóember én Romsics meg Salamon véleményét adom nem a sajátomat ebbe a kérdésbe ők meg a 2 legnagyobb töri professzor ma MO.n akadémiai könyveket is ők szerkeszették töriből , de mind1 te jól tudod főleg úgy hogy kor alapján is ítélsz úgy főleg
2012. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
rendben, hali!
2012. ápr. 5. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!