Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Beteg gyerekekkel szeretnék...

Beteg gyerekekkel szeretnék foglalkozni. HEELP (? )

Figyelt kérdés

igazából nem tudom még milyen szakon csak annyit hogy beteg gyerekekkel szeretnék foglalkozni,nekik segíteni.Agyilag,fizikailag beteg gyerekekre gondoltam.Írnátok pár szakot meg hogy az a szak pontosan mennyire beteg,milyen beteg gyerekekkel foglalkozik?

meg még sulit is hozzá? pl ELTE.meg hogy mennyit keres? most csak érdeklődök.Mert még csak most megyek gimibe de tudom,hogy sérült gyerekekkel szeretnék foglalkozni. 14/L

előre is köszönööm!:))



2012. ápr. 19. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Orvos, fejlesztő-, gyógypedagógus (ezen belül van hallássérültekkel, látássérültekkel stb. foglalkozó), konduktor, szociálpedagógus, pszichológus, gyógytornász...

Sok lehetőség van:)

2012. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

csecsemő és gyermekápoló, orvos, pszichológus,logopédus esetleg. A pethő intézet indit ilyeneket.

Amugy szép szakmák de rosszul keresnek, kivéve az orvosok

2012. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!