Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1 év alatt fejleszthetem...

1 év alatt fejleszthetem magam, h tesiből érettségizni tudjak (min.4. )? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Tesiből olyan 3mas, 4es vagyok, de ha nagyobb szorgalmam lenne, lehetnék jobb is. Sportmenedzsernek szeretnék továbbtanulni, ahol kötelező a tesi érettségi.Mondjuk kötelet mászni nem tudok, v mérlegállást is gyakorolni kéne, stb. <--- ezek kötelezőek az érettségin. Szóval ezeket meg mást megtanulhatok 1 év alatt? Tervezem, h heti 2x részt vennék a suli foglakozásán+itthon torna, esetleg külső segítség.
2009. júl. 1. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elég nagy az elszántságod :)
2009. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 2007ben tesiből érettségiztem. Meg lehet csinálni 60%-ra bőven, ha van kis tehetséged. Szorgalom is kell. Heti 2, nagyon jól hangzik. Tornában a 48 ütemi sima 5 pont, kötélmászást meg lehet tanulni, csak gyakorold.Tornában legyen szép gyakorlatod, mérlegállás nem nehéz, ne félj tőle:) futást-távolt is gyakorold. Szóval gyakorlás gyakorlás, és szorgalom kell. Nekem annyival van szerencsém, hogy anya tesitanár, ő állított mindent össze, bár én csináltam meg 94%-ra:)

De miért pont sportmenedzser?? Nem ér szart sem, már bocsánat:S Sehol nem tudsz vele elhelyezkedni. Akkor már inkább menj tesire, és választasz mellé még vmi tantárgyat, v edzőit.

2009. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. hozzászóló, te milyen szakra jársz és hová? Gondolom, akkor tesivel kapcsolatos.
2009. júl. 1. 17:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem annyira gyakorlati, mint elméleti szinten érdekelne a sport. Ezért nem gondolkodtam az edző, v hasonló szakokon. Gondolkodtam a sportkommunikátoron is, ami csak 2 év, fels.fokú szakképzés, tudom, h nem ér sokat ez sem. De vmi szervezet mellett szeretnék dolgozni, segíteni a munkájukat.
2009. júl. 1. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még a rekreáció-egészségfejlesztést is jobban ajánlom! Én idén arra jelentkeztem, meg tesire. Ha van szerencséd, lehet lesz állásod, mint sportkommunikátor, de necces. Az a baj, hogy senki nem tudja, lesz-e munkája, mire lediplomázik...
2009. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. hozzászóló voltam, elfelejtettem odaírni
2009. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!