Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Színházi és Filmművészeti...

A Színházi és Filmművészeti Egyetemre mik a felvételi követelmények, ha filmrendezőnek (esetleg producernek, operatőrnek) akarok jelentkezni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 16. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Google a barátod, 2 percembe telt.

Egyébként nem szeretnélek elkeseríteni, de csak nagyon nagyon tehetséges, szerencsés és protekciós emberek jutnak oda be. A volt osztálytársam úgy jelentkezett, hogy anyukája színésznő, apukája rendező, nagyapja színházigazgató, és még így se jutott be. Mesélte, hogy milyen kérdések voltak, és hát senki (átlagos intelligenciájú ember) még csak nem is hallott azokról a dolgokról, amiket ő tudott, és mégsem sikerült neki:(

2012. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt az oldalt ismerem, de itt nincs leírva, hogy pontosan miből is áll egy alkalmassági vizsga. Én arra lennék kíváncsi, hogy most nekem mit kell tudni ahhoz, hogy rendező legyek.
2012. jún. 17. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Az elég nagy baj, ha ismered, és így sem találod.

"Az intézményi vizsgák sajátos követelményei a kapcsolódó dokumentumok között találhatók meg."

Ha így sem sikerül, akkor majd kimásolom neked, de ha ezt nem találod, akkor a felvételhez semmi esélyed sincs.

2012. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:D

Megtaláltad? Nem tolonganak a válaszadók...

2012. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még nem, de van egy ismerősöm ismerőse aki oda jár, és majd megkérdezem tőle.
2012. jún. 21. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:
esetleg juttotál valamire?
2013. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem elküldöd lécci?
2013. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én vok a nekem el küldöd lécci, de nem kő meg van
2013. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!