Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok a GtB Szakképző...

Mit gondoltok a GtB Szakképző Iskoláról?

Figyelt kérdés

Sajnos nem fognak oda felvenni, ahova szerettem volna menni, pótfelvételezni meg nem igazán szeretnék, hisz úgy csak olyan szakra kerülnék ami annyira nem érdekelne, tekintve, hogy én inkább a humán- és művészeti vonalon szeretnék maradni.

Ma kaptam levelet a Gtb szakképzőtől, esetleg van valakinek tapasztalata az iskolával kapcsolatban? (Engem elsősorban a kiadványszerkesztés érdekelne. Ahogy olvastam a honlapjukon Apple stúdiókban vannak a gyakorlati órák. De természetesen honlapon annyi mindent lehet ígérgetni... :) Ezért is érdekelne egy "bennfentes" véleménye).

Előre is köszönöm a válaszaitokat!


2012. júl. 23. 18:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!