Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyivel lesznek alacsonyabba...

Mennyivel lesznek alacsonyabbak v magasabbak a ponthatárok az egyes szakokra idén?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem lehet tudni. de szerintem nagy általánosságban picivel nőni fognak, mert többen vagyunk , viszont az érettségi idén nehezebb volt.

azért ajánlom, h ne 14 ponttal legyen több, ahová megyek:D

2009. júl. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Sztem attól függ hová. Az olyan helyeken, ahol vmilyen nyelv felvételi tantárgy, ott szerintem csökken. Általánosságban inkább emelkedni fognak. Szerintem:D
2009. júl. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már fősulis vagyok,de mindne évben nézegetem a sulikat,mert kitudja mikor rúgnak ki:)


Turizmusra járok,most kezdem a 3. évet,idén februárban ahogy kiszámoltam a pontjaimat,háááát.nagyon nem lett volna elég még tavalyra sem...:S


Reméljük nem fog nagyon nagyon sokkal emelkedni pár pontot azért tuti emelnek rajta:)

2009. júl. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én nagyot néztem, mikor a BME építőmérnöki karán 60 ponttal lett magasabb idén a határ... Szerencsére még így is 45-tel több pontom van, szóval felvettek, nincs problémám ^^
2009. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia,engem is felvettek levelező államira,hááát nagyon nagyon örülök mert baba mellett ez most nagyon nagy segítség!!30 ponttal volt itt magasabb a ponthatár mint nappali államin amúgy végül
2009. aug. 1. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!