Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen irányban tanuljak tovább?

Milyen irányban tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy, télen államvizsgázok szociológiából (gazdaság-menedzsment és nonprofit szervezetek szakirányokon tanulok). Szeretnék utána tanulni még valamit, szerintetek mit lenne érdemes? A matek jól ment a középsuliban és a humán tárgyakat is szerettem (emiatt választottam a szociológiát - kell a matek is de humán is). Emellett középfokú nyelvvizsgám van németből (angolból voltam, de az eredményét még nem tudom).

Merre érdemes tovább menni? Negyedév közepétől dolgozom, először nemzetközi fuvarszervezőként, most egy alapítványnál. Tehát valami olyasmi lenne jó, amit munka mellett is végezhetek. Folytassam a nyelveket? Vagy még valami szakmát? Van valami ötletetek?


2009. júl. 20. 11:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!