Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az orvosi egyetemre mivel van...

Az orvosi egyetemre mivel van nagyobb esélyem bejutni, egy egészségügyi szakközép vagy egy gimnázium? és még ezeken kívül milyen iskolával?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen a suli számít, hogy gimi e vagy szakközép.Kitűnő emelt szintű érettségi, persze kitűnő évvégi(11,12-es) bizonyítvány és 1-2 nyelvvizsga. Közép vagy felsőfokú.
2009. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kellfeltétlen kitűnőnek lenni,de azért egy bizonyos mércét meg kell ütni.+erős kémia,biosz jegyek.
2009. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Mivel a vizsgatárgyak nem eü. szakmai, hanem közismereti tárgyak, az érettségire jobb felkészítést ad egy erős gimnázium. Ott az osztálytársak értelmi színvonala, tanulási kedve is magasabb (tisztelet a kivételnek, nem akarok egy szakközepest se megsérteni, tehát jobban fel lehet készülni az egyetemre. Viszont a magasabb vitt pontokat (évvégi jegyek) pont ezért könnyebb megszerezni a szakközépben. Az ottani tanulmányok igazándiból már akkor segítenek, amikor már benn vagy az egyetemen.
2009. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy.

Én kereskedelmi szakközépbe jártam és most végeztem el az első évet orvosin.

2009. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom a neved, de aki ide utoljára írt nekem választ légyszíves adj meg egy e-mail címet vagy egy msnt vagy akármit ahol elérhetlek!!!


Nagyon fontos lenne!

2009. júl. 22. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!