Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Általánosságban az angol...

Általánosságban az angol emelt vagy a magyar emelt szintű érettségi a könnyebb?

Figyelt kérdés
Melyiket könnyebb elszúrni?
2012. aug. 14. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Statisztikák szerint a magyar emelt eredmények sokkal rosszabbak, mint az angol.
2012. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a nyelv érettségik könnyebbek
2012. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 delusion ***** válasza:

Magyar emelt az tragédia... amilyen könnyű jó felkészítéssel és átlagos képességekkel ötöst írni középszinten belőle, annyira nehéz ugyanezt emeltszinten produkálni. Tiszteletem azoknak, akik bevállalják, mert nagyon sok felkészülést igényel, köszönőviszonyban sincs a középszinttel. Hiába b*sztatja mindenki a bölcsészeket, a humán dolgokat, én is reálos vagyok, de ez tényleg nehéz.


Persze ha valakinek nagyon nem mennek az idegen nyelvek, akkor az angol emelttel csak rosszabbul járhat.

2012. aug. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!