Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tandíjat akkor is a beiratkozá...

Tandíjat akkor is a beiratkozáskor kell befizetni ha diákhitellel akarom kifizetni? Ha van valaki aki tud erről szólsjon!

Figyelt kérdés
hogy működik ez???
2009. júl. 27. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

ELég vizsgaidőszak előtt is, decemberben.

Lehet számla se lesz meg beiratkozáskor, diákhitel meg tuti később jön.

2009. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik suli. Nálam anno a BGF-en addig felvenni sem engedték a tárgyakat, míg be nem fizettem a tandíjat. És október közepén, mikor megjön a diákhitel, akkor már bőven lejár a tárgyfelvételi időszak.
2009. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az NYME-SEKen úgy tudom, hogy van direkt erre lehetőség, de nem tudom pontosan, hogyan van. Minél előbb keresd meg a TO-t ezügyben, ők tudnak segíteni.
2009. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most olvastam a diák hitel honlapján, hogy a költségtérítéseseknek elég a diák hitelről az igazolás bevinni és akkor nem kötelező azonnal befizetni a tandíjat. Egyébként ugyanebben a cipőben járok, engem is ez érdekel.
2009. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!