Milyen egyetemre menjek?

Figyelt kérdés
10-es vagyok Magyarország egyik legjobb gimnáziumában (Földes), hatosztályosba járok, 1-2 tantárgy kivételével kitűnő vagyok, de bármit képes és hajlandó vagyok megtanulni. jelenleg specmatos vagyok e-mellé kéne fakultációt választanom. Bármilyen egyetemre szívesen mennék amiről kikerülve ilyen 300.000 forint fölötti fizetéssel kezdhetek.

2012. szept. 15. 16:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Oda menj, ami érdekel.

Ezt más úgysem tudja helyetted eldönteni.

2012. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem döntést kértem lehetőségeket :D És igazán semmi se érdekel nagyon de minden érdekel egy kicsit ezért még bármibe bele tudok merülni.
2012. szept. 15. 16:16
 3/26 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz csinálni? Sportolsz valamit? Reál vagy humán? Milyen tantárgyakat szeretsz illetve milyeneket nem? Szeretsz futni? Irányítanál vagy alkalmazottként dolgoznál?
2012. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem az a fontos hogy mit szeretek mert tanulni senki nem szeret, de bármit megtanulok ha azt mondják hogy az kell. Kosárlabdázom véleményem szerint jól, mert már tavaly minden meccset végigjátzsottam 12-esekkel. Vezető vagy alkalmazott mind1, ha megfizetik.
2012. szept. 15. 16:28
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"bármit megtanulok ha azt mondják hogy az kell"


Ez szép és jó, de max a gimiig működik.


Egyszerűen egy kín és szenvedés lesz az életed, ha olyan területen mész dolgozni, ami egy cseppet sem érdekel.

Ezt a fizetés sem fogja kompenzálni.

2012. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet. döntsd el mi szeretnél lenni, legyél határozottabb vagy végig szenvedésként fogod felfogni a munkád. Egyébként én szeretek tanulni. ;)
2012. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az a fontos hogy mit szeretek mert tanulni senki nem szeret, de bármit megtanulok ha azt mondják hogy az kell. "


Eléggé el vagy tévedve, ez max a stréberek jelmondata lehet, mert akit érdekel vmit és szereti, az tanulni is szereti azt

2012. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

te jó ég...ezt a szöveget. látszik h még nem nőtt be a fejed lágya:D

már elve ott kiakadtam, h "Magyarország egyik legjobb gimnáziumában (Földes)..."


a másikat amit már a többiek is mondtak. tény h az emberek többsége nem szeret tanulni, de amit szeretsz csinálni azt szereted tanulni is. most mondhatnám azt h menj el programozónak (csak mondtam egy szakmát), de hidd el, nem 100% h lenne hozzá agyad, és jöhetsz azzal h kitűnő vagy, mert egyetemen semmire se mész ezzel. (nem mindenkinél van meg az ahhoz szükséges gondolkodásmód és logika). másrészről kétlem h 50 évig tudnád csinálni úgy h abszolút nem szereted.

2012. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Írtad hogy kosárlabdázol, edző-testnevelő irányban nem gondolkodtál?
2012. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Eddig egyik válasz sem segített és azt hogy amit kell azt megtanulom úgy értettem, hogy azt a tantárgyat tanulom meg és azt fogom szeretni( mint már írtam mindegyikhez értek valamennyit de addig nem merülök bele egyikbe sem amíg biztos nem vagyok benne hogy azzal megyek tovább), nem hinném hogy szenvedés lenne a munkám, mert bármi lenne is az meg tudnám szeretni, mert végre csinálnék egyáltalán valamit. Aki meg azt írja hogy a Földes nem az egyik legjobb gimi Magyarországon az vagy nem tájékozott vagy hisz a szennylapokban írt hülyeségekben vagy (ami szerintem a legvalószínűbb) bunkó pesti akinek pesten kívűl minden "vidék" minden szir-szar elé odabasz egy névelőt és az ilyenek válaszaira nem is vagyok kíváncsi. Mint már írtam egyszerűen lehetőségeket kérdeztem.
2012. szept. 15. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!