Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha én magyartanár szeretnék...

Ha én magyartanár szeretnék lenni (tegyük fel van elég pontom), akkor van erre lehetőségem Budapesten, és államilag támogatott (nem fizetős) formában?

Figyelt kérdés
Ha igen/nem, akkor pl. ELTE BTK, magyar BA, azon belül tanári szakirány és utána Magyartanár MA? Vagy hogyan működik ez, ha én konkrétan tudom, hogy magyartanár szeretnék lenni?

2012. szept. 16. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmész magyar szakra, felveszel mellé egy másik szakot (mivel csak 2 szakos tanár lehet tanár)
2012. szept. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Felvételizel magyar szakra ahol majd később veszel fel egy minort (csak 2 tárgy tanára lehetsz, szóval egyedül magyar nem) és az alap 3éves képzés után van MSc tanári is igen.

Amúgy ebből még tudtommal akad állami, mivel tanárból noha főként természettudományi tanárokból nem akad olyan rettentő sok.

2012. szept. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem viccből van kevés a természettudományi tanárokból, mivel k.rva nehéz elvégezni őket, elég kevés embernek sikerül arányaiban
2012. szept. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 17. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!