Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakács OKJ képzés (10 hónap/h...

Szakács OKJ képzés (10 hónap/heti 1 szombat) ér valamit? Tapasztalatok? Többi lent!

Figyelt kérdés

Indul a városomban, 100 rongy+45 a vizsga, nem is ez gond. De 10 hónap alatt mennyi tudást lehet felszedni, fog egyáltalán valaki alkalmazni ha elvégzem? (nyelvtudás van , elég jó, szóval külföld is szóba jöhet) Van valakinek tapasztalata ilyen tanfolyammal? El tudtatok vele helyezkedni? Ja, és 25 vagyok, szóval nem tudom, nem lennék túl idős már pályakezdő szakácsnak?


Köszi mindenkinek!


Élj az álmaidnak stb. válaszolók kíméljenek! :D


2012. szept. 18. 10:51
 1/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem ezek a gyorstalpalók nem érnek sokat. 10 hónap alatt nem lehet felszedni annyi tudást amennyire szükség lenne, és mindezt úgy hogy heti 1 alkalommal van képzés. Pénzkidobásnak tartom és az meg főleg nem garantált hogy miután elvégezted fel is vesznek vhova.
2012. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 glock21 válasza:
Nem az a baj hogy nem tanulsz ott semmit, mert úgy is majd aktív szakácsként fogod megtanulni a szakmát. Az a baj hogy az OKJ szó hallatán nem foglalkoznak veled.
2012. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!