Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A koreai középszintű nyelvvizs...

A koreai középszintű nyelvvizsgát is be lehet számítani felvételi jelentkezésnél az egyetemre/főiskolára?

Figyelt kérdés
Nos, angol emelt érettségit szeretnék tenni májusban, most fogom a középszintű érettségit rakni. Már van egy középfokú nyelvvizsgám angolból és ha minden jól megy hamarosan lesz egy felsőfokúm is belőle. Közben tanulok koreaiul és abból is hamarosan rakni fogok egy középfokú nyelvvizsgát. De azt hallottam, hogy nem vihetem az emelt érettségit+50 pont emeltért + felsőfokú nyelvvizsgát egybe. Ez igaz? és ha leteszem az elte topik koreai nyelvvizsgáját azt bele lehet számítani vagy az nem ilyenfajta nyelvvizsga?

2012. okt. 6. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Be lehet számítani nyelvvizsga pontnak, nekem is így volt tavaly. Angol emeltért és a japán középért is kaptam pontot.

Egy nyelvért csak egyszer kaphatsz plusz pontot, mindegy hogy van belőle emelted is meg felsőfokúd is.

2012. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a japán nyelvvizsgáért kapsz, de az sok helyen letehető és koreait meg csak egy helyen tehetsz az országban és fogalmam sincs hogy az a fajta nyelvvizsga is beszámítható e.
2012. okt. 6. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!