Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen nehéz a Műszaki Menedzs...

Milyen nehéz a Műszaki Menedzser alapszak?

Figyelt kérdés
Nem tanultam műszakit semmikor sem.

2012. okt. 8. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy nehéz lehet, bár attól függ, hol végzed. Azért nem hal bele az ember, ha nem is dobják csak úgy utána a diplomát.
2012. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. : )
2012. okt. 8. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt Pannon Egyetemen (Veszprém) ilyen szakos szobatársam volt, nekik büfé volt, tanulni nem láttam a srácot soha, és így sem csúszott, a tantervüket is láttam, nem túl nehéz szak.


Ellenben BME-n ha nem is annyira, mint a mérnök szakok, de nehéz. Ugyan egyszerűbbet, mint a villamosmérnökök, de tanulnak hárét (hálózatok és rendszerek) is, náluk ez a szórótárgy. Veszprémben ezen a szakon nem tanulják az ennek megfelelő villanytant, ja és míg Veszprémben gazdász matekot tanulnak, ami nem túl nehéz, addig BME-n 4 félév és a mérnökökéhez hasonló nehézségű matematikai alapozás van.


És végül hozzáteszem, hogy ezzel együtt én azt mondom, hogy csak a BME-n érdemes elvégezni ezt a szakot, mert különben nehéz lesz az elhelyezkedés. A közhiedelemmel ellentétben nem értelmetlen szak, mert rengeteg terület van a vállalatoknál, ahol gazdasági és műszaki ismeretekre is szükség van, de utóbbira nem olyan mélyen, mint egy mérnöknek.

2012. okt. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információt. : )
2012. okt. 9. 17:26
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem amiben benne van hogy "menedzser" az mind büfé szak:D ( persze van még jó pár amit ide tudnék sorolni)
2012. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"szerintem amiben benne van hogy "menedzser" az mind büfé szak:D"


- Bátyám egészen szépen keres ezzel a "büfészak"-kal...

2012. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és?:D mondtam hogy nem kereshet jól? csak annyit, hogy nem lehet olyan megeröltető elvégezni és nem kell hozzá sok tárgyi tudás.. mert aki oda akar menni és ezzel foglalkozni valjuk be nem kell meggürcölnie hogy sikerüljön..
2012. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*magát
2012. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

"és?:D mondtam hogy nem kereshet jól? csak annyit, hogy nem lehet olyan megeröltető elvégezni és nem kell hozzá sok tárgyi tudás.. mert aki oda akar menni és ezzel foglalkozni valjuk be nem kell meggürcölnie hogy sikerüljön.."


- Imádom az ilyen okosokat...


Na, de akkor miért nem végzed el, és keresel vele Te is sokat? Ha már olyan egyszerű...


Megmondom; nem egyszerű. Nagyon szerteágazó ismeretekre van szükség.

2012. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. : )
2012. nov. 23. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!