Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A hatvani Bajza József gimnázi...

A hatvani Bajza József gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 8.os vagyok és megfordult a fejemben ez az iskola..A tapasztalatok,véleményekre lennék kíváncsi.

Nagy a hajtás? Milyenek a tanárok,diákok viselkedése? Könnyen beleht illeszkedni? 4-5 évvégi jegyekkel(1 db 3-as) belehet jutni? Érdemes ide járni? Vagy próbáljak meg inkább egy másik iskolát a környéken? Ha igen,akkor melyiket?

Előre is köszönöm a segítséget!:) 14/L



2012. nov. 1. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Őszintén szólva én nem annyira ajánlom azt az iskolát. Nem igazán kemény.

Én továbbtanuláskor megjelöltem a Bajzát is, 70%-os központim lett és a jegyekből max. pontot vittem, és az első ötben benne voltam a rangsornál, szóval nem kell nagy tudás a bejutáshoz.

De elsőnek én a Berzét jelöltem meg, ott is tanulok már 3. éve. :))

Ha tényleg tanulni akarsz, és az a célod, hogy minél jobb egyetemre juss be, akkor szerintem a Berzét válaszd. Vannak a megyében jobb gimnáziumok is, de én is azért mentem oda, mert ez viszonylag közel van.

Miből lettél 4-es illetve 3-as? Mert ha ilyen fő tantárgyakból, hogy matek stb., akkor szerintem egy gyengébb gimnáziumot nézz, mert a 8-os jegyeid csak lejjebb fognak menni úgyis egy erősebb gimnáziumban.

Egyébként hová valósi vagy?

2012. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nem értek egyet az előző hozzászólóval.Jelenleg másodéves bajzás vagyok matek és természettudományos tagozaton.Épp igazgató váltáskor kerültem az iskolába.Volt diákoktól és már akkori végzősök szájából hallottam mennyire nem tetszik nekik a váltás mert ahogy előző hozzászóló is írta eddig nagyon laza volt az iskola és nem bírják ezt a gyors szigort.

Nekem szerencsére ez túlzottan nem tűnt fel mivel nem tapasztaltam az előző igazgatók intézkedéseinek erősségét.

Jelen pillanatban hogy a te kérdéseidre is válaszoljak: a hajtás tőled függ mennyire elviselhető de mindenképp tedd oda magad,ne lustulj mert megjárod.Tanárok igen kedvelhetőek és szeretetteljesek.Nagyon kevés a kivétel.

Diákok is normálisak.Könnyen belehet illeszkedni,igen

Ahogy az előző válaszadó is írta fontos miből van 3-od sokat számít.

Teljes mértékben megéri főleg ha számodra ez közelebb van mint a Berze.

2012. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia.Bár én még nem járok oda,(de remélem jövőre igen.*-*) szerintem jelöld be.Én csak jót hallottam róla.És mivel nem csak a 7.év végit meg a 8. félévit nézik,hanem az 5-.et és 6.-at is sztem egy 3-as nem számít.Mondjuk attól is függ,hogy melyik tagozatra szeretnél járni.:) 14/L
2012. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!:)
2013. márc. 6. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jók a továbbtanulási esélyek abból az iskolából. Környéken a legjobb.
2015. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!