Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Konduktor szeretnék lenni, de...

Konduktor szeretnék lenni, de sokan azt írják, hogy nagy lelki erő kell hozzá. Én nagyon szeretnék beteg gyerekekkel foglalkozni, de mi van ha tényleg nem bírnám? Mit Tegyek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel olyan szervezeteket, ahol ilyen gyerekekkel foglalkoznak, és menj el önkéntesnek. Ha bírod a kiképzést, akkor menj konduktornak. Ha jól tudom a Pető intézetben van a képzés, de elég nehéz bekerülni, mert komoly felvételi vizsga van (énekelni, beszélni, tornázni kell).
2012. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, már gondolkoztam rajta, hogy elmegyek önkéntesnek, de nem nagyon könnyű az sem. Óvónőképzőbe járok, így ha 4-es átlagom meg van félévkor, akkor bekerülhetek a Pető intézetbe. Felvételi vizsgán már voltam, amin átmentem, tehát ez már nem kérdéses.
2012. nov. 19. 08:41
 3/3 anonim ***** válasza:
én konduktornak tanulok, tényleg nem könnyű. de általában akik nem bírják nem is végzik el a képzést, mert a gyakorlaton nem tudnak teljesíteni. nem a lelki erő a kérdés, hanem hogy tudsz-e magad körül kialakítani egy érzelmi védőhálót, amivel nem érzed át túlságosan a gyerekek lelki problémáit, ugyanakkor mégis együtt tudsz velük érezni mindenben. ezt nem könnyű belőni.
2013. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!