Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan motiváljam magam a...

Hogyan motiváljam magam a tanulást illetően?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már több éve úgy vagyok vele, hogy abból vagyok jó, ami érdekel. Ahhoz van kedvem, azzal foglalkozok szívesen, a többi tantárgy számomra egy szenvedés. Eddig mindig hoztam az év végi négyest, abból is, amit leginkább utáltam, de most azért küzdök, hogy ne legyen hármasom semmiből. Leginkább a matek érdekel, ugye azt nem kell tanulni. A dogáim mindig 95% felettiek, legutóbbi 3 dolgozatom hibátlan. A tanárnő már többször rám bízta az órát, hogy tartsam helyette. Értelemszerűen irány irányba szeretnék tovább menni is, de nagyon bosszant, hogy irodalomból,töriből négyes vagyok..mit tehetnék? Hogyan motiváljam magam? Erre pár év múlva már nem is lesz szükségem, elpocsékolt időnek érzem..

Megjegyzem imádok olvasni..


2012. dec. 4. 13:12
 1/1 anonim válasza:
Nekem leginkább az segít ha kiírom mégegyszer egy lapra és átolvasom, ezzel már készen vagyok. De ha így sem megy akkor először 2 perc alatt fusd át hogy mit kell tanulnod, azután elolvasod rendesen és megtanulod.
2012. dec. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!