Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék érdeklődni, hogy...

Szeretnék érdeklődni, hogy akik a Kispesti Károlyi-Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnáziumba járnak, azok hány ponttal tudtak bejutni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon szeretnék bekerülni.Idén fogom írni a felvételit és nagyon nagyon izgulok már most,hogy mi lesz!:)Légyszíves írjátok le milyen volt nektek a szóbeli,illetve hogy hány ponttal jutottatok be?! KÖSZÖNÖM!
2012. dec. 11. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is oda szeretnék menni;) hány pontos lett a felvételid??
2013. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
62 :| Bár azt mondja az összes tanár a suliba,hogy minden évben megy lejjebb a szintje a jó pontoknak és,hogy ez jónak számít..:D te?
2013. febr. 5. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az 1.vagyok nekem 75 pontos lett és a vitt eredményem 47/50 csak azt nem értem h külön számit a nyelvtan és az irodalom és utánna a kettő átlagát veszik merg nekem tavaly 4 es a nyelvtan és 5 ös az irodalom és akkor 4,5 pontot ér??ű
2013. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nekem nem tudom hány pontom lett összesen de behívtak szóbelizni...te honnan tudod hogy hány pontod lett? A vitt pontokból? :O
2013. febr. 20. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!