Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Arról szeretnék információt...

Arról szeretnék információt szerezni, hogy mi szükséges ahoz hogy valaki ingatlanügynök lehessen?

Figyelt kérdés
Pontosabban az érdekelne, hogy milyen iskolát kell elvégeznem, milyen képességekkel kel rendelkeznem stb. (16.srác)

2012. dec. 16. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon semmi se kell... jó ha van üzleti érzéked, ezenkívül pedig egy érettségi, meg legyen gépkocsid-jogosítványod (neked kell majd sok esetben szállítgatni ügyfeleket) az és legalább egy középfokú nyelvvizsgád. Sok helyen nem alkalmazottként vesznek fel, hanem ki kell váltani az okmányirodában egy egyéni vállalkozói igazolványt. Én az openhouse-nál próbálkoztam annó, ott volt egy teszt amit ki kellett tölteni ... szerintem elég egyszerű volt, nekem maximális pontszámom lett. Azért nem vettek fel végül, mert nincs gépkocsim.
2012. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!