Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen személyiségtípusnak...

Ilyen személyiségtípusnak milyen foglalkozás lenne ideális?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, zárkózott típus vagyok, nehezen nyílok meg mások előtt, kezdetben bizalmatlankodok, de idővel ez őersze változik (kivel többé, kivel kevésbé). Inkább a csendes "jókislányok" közé tartozok, akik szeretnek tanulni és gyarapítani ismereteiket. Külsőmmel nincs gond, mások szerint szép vagyok, önkritikám szerint nem, de nagyközönség előtti szereplés nem igazán az én műfajom. A kritikát könnyen veszem, mások véleménye lepattan rólam, én viszont szívesen szeretem bírálni az embereket, akár pozitív, akár negatív értelemben véleményezni őket.

Sajnos a félénkségem miatt nem vagyok túl beszédes, úgyhogy ilyen riporter, vagy ami a tv-ben szerepel, médiában résztvevő hivatású ember nem szívesen lennék.

Általában hallgatnak rám az emberek, sokat adnak a véleményemre, bíznak bennem, mert tudják, hogy a titkaikat én megőrzöm, ezért úgymond "lelki szemetest" is játszok. Szeretek segíteni mások problémáin. Türelmes vagyok, és képes vagyok egyszerre több dologra is alaposan koncentrálni. Jó a nyelvérzékem, szeretem más népek kultúráját megismerni, új nyelveken tanulni.

Így nagyjából ennyi, ha valami nem tiszta, vagy szeretnétek tudni, kérdezzetek nyugodtan, és írjátok le, hogy ezek alapján milyen munkát tudnátok nekem javasolni a későbbiekben, mert már szinte kétségbeestem, hogy semmi nekem való nincs...



2013. jan. 10. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen "átlagos" tulajdonságokkal rendelkezel, de ezt most nem negatív, hanem pozitív értelemben mondom. Nem írtál semmi olyat, ami alapján azt mondanám, hogy "na xy tuti ne legyél!". Tehát igazából innentől véleményem szerint rajtad múlik. Az ember vmennyit tud alakulni, fejlődni. Találd meg, hogy mi az, ami érdekel, amiről úgy gondolod, hogy tudnád és szeretnéd csinálni, képes lennél élvezettel nekiállni.
2013. jan. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jan. 11. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!