Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen véleménnyel vagytok a...

Milyen véleménnyel vagytok a Pannon Egyetem Gazdasági karáról?

Figyelt kérdés
Nemzetközi gazdálkodásra vagy gazdálkodási és menedzsmentre szeretném leadni a jelentkezésemet, és szeretném megkérdezni hogy nehéz-e a matek része, és hogy költségtérítéses tanulóknak is járhat-e szociális ösztöndíj illetve tanulmányi ösztöndíj? köszönöm előre is a válaszokat!
2013. jan. 20. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Csak ez az Egyetem jöhet szóba? : )
2013. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát erre gondoltam vagy pedig a Szegedi Tudományegyetemre. Mért te melyikre gondoltál? Szerinted nem jó ez az egyetem?
2013. jan. 20. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! az előző vagyok, nem azért kérdeztem, hanem, hogy hátha van egy esetleges alternatívád. Ellenben, ha van lehetőséged, szerintem az SZTE-t válaszd. A két szak közül pedig melyiket tanácsolnám? Szerintem, a Nemzetközi Gazdálkodás-t válaszd. Miért? Azért, mert a végére két nyelvet kell legalább középfokon beszélned, és manapság a két nyelv ismerete előnyt jelenthet munkáltatóknál. Illetve többet foglalkoztok a nemzetközi gazdasági dolgokkal.
2013. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de az SZTE-n csak gazdálkodási és menedzsment van. én is a nemzetközi gazdálkodást szeretném választani, ezért is vonz jobban a PE.
2013. jan. 20. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt nem tudtam, nem jártam utána, hogy az SZTE-n van-e Nemzetközi Gazdálkodás, ez esetben válaszd a PE Nemzetközi Gazdálkodást. : ) De, ez attól is függ, hogy hol laksz. : )
2013. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát szegedhez lakok közel, de ez ugy mond lényegtelen, mert ott is koleszos lennék, meg Veszprém szép város, meg az SZTE-n nincs is olyan szak. Igazából arra lettem volna kiváncsi főleg, hogy melyik Egyetem diplomája a piacképesebb? köszi a válaszokat! :)
2013. jan. 20. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! PE- n vagyok gazdmenen. Válaszd ezt! De költségtérítésesen semmilyen juttatás nincs. Illetve, szociális talán igen, tanulmányi biztosan nincs. A matek nehéz sajnos. Elismert, nagy tudású tanárok, magas elvárás, beugrós zh- k... Elég durva, de azért meg lehet csinálni, bár a nagy többségnek elsőre nem jönnek össze a tárgyak.
2013. jan. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!