Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Azzal a kérdéssel fordulok...

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy ha én most a keszthelyi asbóth sándor közép suliba szeretnék jelenktezni rendész fakultcióra. Mert rendőr tisztire akarok majd menni. T4bbi lent?

Figyelt kérdés

Na de én azt hallottam hogy nagyon könnyű az iskola, és hogy a jegyeim alapján nem az én szintemhez jó/kell. Ez az iskola elvileg felkészít az alkalmasságira a rendőrtisztire. és azt javasolja az unoka tesóóm hogy ink. mennyek a Közgázba ami mellette van (keszthelyen/ről van szó) mert hogy az jobban illik hozzám.Na leegyszerűsítve Melyikbe mennyek?.A szívem az asbóhba húzz de...

Csak mert melyikkel tudnám elérni azt hogy nagyobb esélyem legyen? Köszönöm hogy elolvastad :)) Válaszért köszönet és Felpontozás:)



#rendőr #alkalmasság #rendészet #Asbóth Sándor közép iskola #Közgazdasági közép iskola
2013. jan. 28. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Végül melyikbe mentél ?
2018. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltál nyílt napon?
2018. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az asbóthba :)
2018. márc. 16. 15:13
 4/4 anonim válasza:
Hányas átlag kell a szakgimi részéhez? 3,74 elég?
2019. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!