Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vajda János Gimnázium-Keszthely?

Vajda János Gimnázium-Keszthely?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Azt hallottam,hogy a Vajda Keszthelyen nagyon jó.Nem tudom,hogy van e máshol,én csak a keszthelyi ismerem :$

Valaki tanult ott? Biológia szakról vélemény? Szóbeli biosz nagyon nehéz?Igaz,hogy az ottani gyerekek nagyon ügyesek? Esetleg van valaki,aki Vajdás volt,és egyetemen(orvosi,állatorvosi) tanul most/tanult? Jártatok felkészítő tanárhoz (7.)-8.-ba? :)

Szülők is írhatnak :D

A válaszokat előre is köszönöm :)


7.o/L


U.i: Nem biosz szakosok is írhatnak,de főként a bioszosok véleményét várom! :) Lehet írni üzibe is :)


2013. febr. 4. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó suli
2013. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt már egy ugyanilyen kérdés Arra valki azt írta:


"Én vajdás voltam, 2 éve érettségiztem ott. Ergo a 6 évvel ezelőtti állapotokról tudok csak infóval szolgálni.


Először is, nem mindegy, melyik osztályba akarsz menni. Humán és reál osztályba a legkönnyebb a bekerülés, nyelvi osztályba egy fokkal már nehezebb, biosz-kémiára a legnehezebb.


Azért azt általában el lehet mondani, hogy egy erős 4-es, 5-ös átlag kell ehhez a sulihoz (ha 1-2 hármas becsúszik, nem vészes). És nem is véletlenül: amikor én oda jártam, a szuszt is kiszorították belőlünk. Kemény suli. Persze így utólag azt mondom, jó volt, és beszédes infó az is, hogy a volt osztálytársaim 90%-a most egyetemen van (köztük én is).


Viszont sok volt tanáromtól hallom, hogy egyre gyengébbek az általános iskolákból kikerülő tanulók

szóval ennek az iskolának is, mint sok másiknak, csökken a színvonala. De azért egy 4-es átlag még mindig kell, hogy oda bekerülj"

2013. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi,őt már tegnap megtaláltam,és írtam is neki :) attól függetlenül jöhetnek az infók!
2013. febr. 5. 08:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt vajdás vagyok. Az unokabátyáim is és az unokahugaim is ide jártak. Egyikük most matek szakos (biológiás osztály másik fele).

Az ő kivételével mindannyian egyetemet és főiskolát végeztünk.


Csak jót tudnék mondani az iskolásról és a tanárokról is. Azt mindenképp tudni kell, hogy "kemény" iskola, szóval rendesen kell tanulni! A spec osztályok, mint a nyelvi és a matek-biosz kimondottan húzósak. De nyilván nem lehetetlenek. :)

2013. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én most vagyok 9.-es ,humánra vettek fel szóval nekem tényleg könnyű dolgom volt :) a suli nagyon jó,és sok tehetséges gyerek van itt. mi 35en vagyunk az osztályban és szinte mindenkinek az általános iskolában 4.5 körüli átlaga volt.a tanárok is nagyon jók,viszonylag keményen fognak minket, volt osztálytársaimmal beszéltem akik más suliba mentek és náluk félévkor a fél osztály bukott , sőt sokan többől is, hát nálunk félévkor az egész évfolyamban csak 1 bukás volt és csak 1 tantárgyból.Szóval én csak ajánlani tudom ezt a sulit !!
2013. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!