Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológiából melyik feladatgyűj...

Biológiából melyik feladatgyűjtemény a jobb? A mozaikos Biológia feladatgyűjtemény 11-12. vagy Dr. Szerényi Gábor: Nagy biológia feladatgyűjteménye?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 19:33
 1/3 anonim válasza:
Nekem megvan a mozaikos,de még keveset dolgoztam benne,viszont a táblázatok nagyon jók a végén! A másikról nem nincs infóm.
2013. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is az van meg, de érdekelne a másik is, hogy az vajon mennyiben lehet másabb..
2013. febr. 4. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Szerényi. A mozaikos megoldókulcsa több helyen is hibás, a Szerényi ezerszer jobb, jó vastag, több mint 500 oldalas, el leszel vele. Nagyon részletesen lefed minden témakört, még versenyekre való gyakorlásnak is jó, hiszen vannak benne kimondottan arra készült feladatok. Én azt töltöttem ki, előtte meg a mozaikost, de az egy nagy rakás ...
2013. máj. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!