Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosira, gyógyszerészetire...

Orvosira, gyógyszerészetire már csak egy EMELT kell? Eddig nem ez volt odaírva az érettségi követelményekhez: biológia (E) és fizika (E) v. kémia (E) (legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni)

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

2 emelt kell az orvosira és a gyógyszerészetire is

2013. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ez volt 2011-ben de most odacsapták a végére hogy: LEGALÁBB EGYET emelt szinten kell teljesíteni
2013. febr. 5. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, pont fordítva, 2013-tól kell 2 emelt szintű, korábban nem kellett, 2011-ben biztosan tudom, hogy nem kellett, csak 1. Nem hozzácsapták, hanem elfelejtették leszedni, vagy lehet hogy arra utal, hogy a fizika és a kémia közül kell egyikből emelt.
2013. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 reptoid ***** válasza:
Pontosan. 2 külön sorban van a biosz E, illetve a kémia E és fizika E. A legalább egyet emelt szintem kell teljesíteni a 2 választhatóra vonatkozik.
2013. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 5. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!