Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogtechnikusnak szeretnék...

Princess09 kérdése:

Fogtechnikusnak szeretnék menni Bp-re, de nem tudom, hogy melyik suli lenne ott a legjobb. A google-ben már 10000x rákerestem a sulikra de nem vagyok előrébb. Melyik az a suli ami biztos, hogy jó? Esetleg aki oda jár vagy járt.

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 19:35
 1/5 anonim válasza:
Szia!:) Én is hasonló helyzetben vagyok, és találtam is egy elég kedvező körülményekkel rendelkező iskolát [link] Nekem elég szimpatikus, főleg ha mind igaz amit írtak. Remélem valamennyit segítettem :)
2013. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát először én is ezt a sulit néztem mert nekem is szimpinek tűnt,de aztán láttam itt róla kommenteket,és szinte csak rosszat írtak róla(olyanok is akik most oda járnak) szóval nagyon megerősített abban h ne oda menjek.(voltam ma továbbtanulási tanácsadáson és ott is utána jártak ennek a sulinak, és ők sem ajánlották. Van 1 suli amit mondtak a IX.ker Fehérvári úton. Majd most akarok utánanézni annak is. De köszönöm h írtál:)
2013. febr. 13. 15:10
 3/5 anonim válasza:
Engem tegnap felhívtak innen,mert jelentkeztem hogy érdeklődök. Hát ott nagyon fényezte az iskolát ami elég gyanús volt nekem is szóval utánanéztem és én is csak negatív véleményeket találtam, szóval szerintem inkább hagyom ezt a sulit :D Ha utánanéztél annak a másik sulinak, vagy ha találsz valami jót megtennéd hogy értesítesz engem is? :D én is nézelődök meg kérdezősködök még, és írok ha megtudtam valami jót:)
2013. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Perszee:) Előre is köszönöm:)

hát én legjobban a MOSZI Ipartestületi Szakközép-és Szakiskola felé kacsingatok,talán ez tűnik a legjobbnak.

2013. febr. 17. 12:04
 5/5 anonim válasza:
Eszetekbe ne jusson a Drégelyvárba jönni!!!!! Még VÉLETLENÜL SE! Én most vagyok ott első éves fogtechnikus és amint lehet el is húzok onnan, átverés és csalás az egész! Ha kell írjatok nyugodtan privátot és megosztom "kellemes" tapasztalataimat.... Vagy a moszi vagy a práter utcai suli a jó, mindkettő Bp.
2013. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!