Honnan tudom megszerezni "legolcsóbban" a legfrissebb Kresz tankönyvet?

Figyelt kérdés
minden kresztanfolyam mást ajánl, másból "kérdez ki" vagy egységes? honnan tudom leggyorsabban, legolcsóbban megszerezni?

2013. febr. 10. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Egységes, mivel nem az autósiskola dönti el, mit tanítson, és nem is náluk vizsgázol, hanem a vizsgaközpontban.

Én nem javaslom, hogy az autósiskolánál vedd meg a tankönyvet, mert sokkal drágábban adják, mint amennyibe kerül.

Én megrendeltem bookline-on feleannyiért, és kész. Csak pislogtam, amikor láttam, hogy a csoporttársaim 12.000-ret fizettek ki a könyvért,tesztkönyvért, EÜ könyvért meg cd-ért együttvéve. Tesztprogramot letöltöttem, köny 1200 volt megrendelve és ennyi. 75/75 pontos kresz vizsgát tettem.

2013. febr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

és melyik az a kreszkönyv, amelyik a legújabb?

mi a címe?

2013. febr. 12. 07:18
 3/3 anonim válasza:
nekem nem volt tankönyvem csak egy KRESZ teszt CD-m. Szerintem felesleges a könyv....én elsőre átmentem anélkül
2014. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!