Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha egyetem nappali képzése...

Ha egyetem nappali képzése mellett elkezdek tanulni egy felsőfokú szakképesítést adó OKJ-t, akkor arra külön levonják a 4 félévet az államilag támogatottból?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel, hogy 4 félévig tart az okj 6 félévig az egyetem. De tanulni összességében csak 6 félévet tanulok. Mennyit vonnak le? 10 félévet, vagy 6-ot?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. febr. 18. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mind 2 képzés után számolják az államilag támogatott féléveket. Tehát 10 államilag támogatott félévet fogsz elhasználni.
2013. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen az idei évtől duplán fogynak az éveid. Eddig ha 1. év után alkesztél egy másik szakot is akkor csak egynek számított. Éljen a hallgatói szerződés.
2013. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, sajnos egyre jobban meg van kötve a diákok keze... :(
2013. febr. 18. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!