Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Büntetés-végrehajtás fegyőr?!

Büntetés-végrehajtás fegyőr?!

Figyelt kérdés

Szeretném kérdezni , hogy mik a követelmények a felvételihez ?!!!

Fizikai felmérésnél miket kell csinálni stb.

köszönöm.



2013. febr. 22. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

oda nem jelentkezhetnek, csak a bv-ban 3 év gyakorlattal rendelkezők

szóval így középsuli után, érettségivel nem mehetsz oda

egyébként nincs fizikai felmérés, és magyar, töri érettségi számít, ha jól tudom

2013. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fegyőrnek nincsen diplomája. A diplomás az a nevelő. A büntetés-végrehajtási nevelő szakra az rtf-en tényleg csak azok jelentkezhetnek akik korábban már bv-ben dolgoztak.A fegyőr, helyesen biztonsági felügyelő nem diplomás pozició. Intézményenként változik mi a feltétel, van ahol érettségi kell, máshol szakmunkás bizonyítvány is elégséges. Fontos a jó kiállás, állóképesség, pszichológiai és fizikai alkalmassági vizsgálat is van. Ha felvettek egy adott intézménybe, akkor ők fognak beiskolázni. Előny ha van hivatásos jogosítványod mivel sokan a szolgálati kocsikat is vezetik. Legtöbb esetben 12 órás munkavégzésről van szó, váltott műszakban. Szigorú szabályai vannak a munkavégzésnek, ha hibázol, akkor azt nem lehet egy vállrándítással elintézni, mint más munkahelyen. Jól gondold meg!
2013. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja, értem
2013. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

okés köszönöm. azért szeretnék ide menni , mert nemtudom milyen szakmát válasszak. nézegettem a hiányszakmákat , de egyiksem tetszik valamiért.

júniusban lesz meg az érettségim ha minden igaz. autószerelőbe gondolkodtam még. esetleg valami tanács ?

2013. febr. 24. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
ha nem tudod milyen szakmát választanál és ezért lennél bv-s akkor ne tedd! Hamar ki fogsz készülni. Bv-snek az menjen, akinek komoly célja van vele, sajnos sokan még így is kikészülnek. Egyébként már nem hiányszakma: Nyugat- Magyarországon igen, mert ott több a munkalehetőség, megteheti az ember, hogy vállogat, így általában bv-sként mindig el lehet helyezkedni. Közép- Kelet Magyarországon viszont telítettek az intézmények. Az autószerelő jó szakma, szerintem többre is mész vele!
2013. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!