Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi szállítmányozási...

Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintéző FSZ képzés-van értelme?

Figyelt kérdés

jár/járt ide valaki?tapasztalatok érdekelnének.


[link]


2009. szept. 19. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem jártam ide, de logisztikai ügyintézőként dolgozom és nekem is OKJ-s papírom van+2középfokú nyelvvizsgám, ha neked is van nyelvvizsgád vagy lesz akkor jól jöhet.

Bár mellette én most elkezdtem a fősulit is, mert nem szeretnék örökre itt maradni:)

2009. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi.van már 2 nyelvvizsgám,(német,angol)angolból felsőfokot is szeretnék..én jelenleg fősulira járok,de szinte tuti h.nem fogok tudni elhelyezkedni a diplomámmal...


szóval érdekelne ez a képzés.amúgy mi tartozik a te munkakörödhöz?szereted?kb.mennyi fizura lehet számítani?mennyire nehezen találtál melót.csak ez a végzettséged+nyelvvizsgád volt?


bocsi a sok kérdésért,de nagyon kiváncsi vagyok,mibe is vágom majd a fejszémet:))előre is köszi ha válaszolsz:)

2009. szept. 25. 12:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem keresem magam halálra, 95-t kapok kézhez, plusz kajajegy,meg plusz ha túlórázok,és még van karácsonyi prémium.

Ja azt is hozzáteszem h vidéki vagyok...volt munkatársam felment Pestre 140-t kapott kézhez,de én nem akarok Pesten melozni:)

De kell a diploma is, mire lesz diplomám, lesz gyakorlatom, remélem jobban fizető állásom:)

Exporttal foglalkozok, és annak a teljes adminisztrációjával. Szállítunk ki külföldre teherautókkal, de légútival is, pl:DHL.

Hát őszintén szólva nem volt kőnnyű melot találni, mivel pályakezdő voltam és ez az 1.munkám. De szerintem ez nem függ attól milyen szakmád van, mindenkinek nehéz.

Egyébként szeretem ezt a munkát, nem dolgozom magam halálra, bár vannak olyan napok is:)

2009. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként kereskedelmi az OKJ-som, de az álláshirdetésbe az volt,h logisztikai és külker ismeret szükséges, és azt is tanultunk, így felvettek. Középfokú németem és angolom volt, nem is kértek más végzettséget és szerencsére gyakorlatot se:)
2009. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm.rendkívül hasznos volt a válaszod.)


még 1 kérdés:most milyen szakra akarsz jelentkezni fősulira?

köze van a jelenlegi állásodhoz?

2009. szept. 25. 17:26
 6/9 A kérdező kommentje:
vagyis milyen szakra jelentkeztél?(először azt hittem jövőidőben írtad:)
2009. szept. 25. 17:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Kereskedelem-marketing-re járok most szeptembertől, hát a logisztika végülis része:)
2009. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem.köszi.sok sikert a tanulmányokhoz!!!
2009. szept. 25. 19:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm, Neked is:)
2009. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!