Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megy valaki a Sztehlo Gábor...

Megy valaki a Sztehlo Gábor Evangélikus Gimi humán tagozatára? Engem felvettek, érdekel hogy kik lesznek az osztálytársaim, aki oda megy légyszii dobjon meg egy levéllel!?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 16:04
 1/7 anonim válasza:

Szia

Mi a neved?

2013. ápr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sziaa üzenetbe belinkelem facebookom,jelölj be :)
2013. ápr. 23. 17:23
 3/7 napfény123 válasza:
hello ! Én általános tagozatra megyek és 9.B leszek. jó tudom nem engem vártál ,de azért írtam mert 1 gimibe megyünk.. :) 14 / L
2013. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia :) Semmi, jelölj be azért facebookon : [link]

van olyan ismerősöm aki általánosra megy :)

2013. ápr. 25. 19:41
 5/7 napfény123 válasza:
Oke !azokat az embereket a facen leírhatod!meg új a facem a regi mar nem jó...ezert nincs kep..de hamarosan teszek. :)
2013. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Juj, végre nem én leszek a gólya. Én most vagyok a Sztehloba 9.-es és biztosítalak jól döntés volt, hogy ezt a sulit választottad. Én naaagyon szeretem. :)
2013. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszii :)) Remélem tényleg jó lesz :)) Amúgy most is sztehlos vagyok csak a kicsibe :D
2013. máj. 31. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!