Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átvesznek normál suliba ha...

Átvesznek normál suliba ha szakmai tárgyból bukok?

Figyelt kérdés
Művészeti szakközépbe járok. Mindenből 4-5 az átlagom kivéve ábrázoló geometriából mivel épp 1.7-re állok ás esélyes hogy megbukok. Olyan opció nincs, hogy segítséget kérjek a tanártól mivel volt egy olyan konfliktusa velem év közepén amióta rá se bírok nézni (ezért nem tudok semmit a tantárgyából) LÉNYEG: most 9-es vagyok. Ha megbuknék ebből a szakmai tárgyból, egy sima középiskolába átvennének 10-be ha minden más tantárgyból 4-5-tel zárnak le?

2013. ápr. 24. 19:10
 1/1 anonim válasza:

Én ezzel kapcsolatban csak azt tudom mondani, hogy ha személyes konfliktus következtében úgy látod, hogy a tanár szánt szándékkal ront a jegyeden (alaptalanul!), akkor kérheted, hogy ne ő vizsgáztasson.

Még anno általános suliban hallottam ezt. Nem tudom azóta mi lett ezzel a jogunkkal... :/ A vizsga alatt szerintem a pótvizsga is beleértendő, ha úgy alakulna...

2013. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!