Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógymasszőr tanfolyammal...

Gyógymasszőr tanfolyammal kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Aki már elvégzett, vagy járt ilyen tanfolyamra, leírná kérem, hogy mik a tapasztalatok, milyen a tananyag, sok-e a tanulnivaló, nehéz-e a vizsga?

2013. ápr. 27. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A tanulnivaló sok és érdekes, a vizsga pedig nehéz, mivel sokat kell tanulni rá. De ha ezt akarod csinálni, ne riadj vissza egy kis tanulástól.
2013. ápr. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha nem csak elméleti szinten szeretnéd tudni, hanem gyakorlatias képzésben is szeretnél részelüni, akkor én mindenképpen az EFEB-et ajánlom. Nem könnyű, de nem is teljesíthetetlen a képzés, szakképzettek a tanárok és modern a felszeresél. Minden adott, én szerettem ide járni.
2015. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tart a képzés?
2016. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!