Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A flyaway siklóernyős iskola...

A flyaway siklóernyős iskola milyen szinten tanítja és veszi komolyan a jelentkezőket?

Figyelt kérdés
Állítólag a flyaway siklóernyős iskola oktatói nem mindenkivel egyformán bánnak. A tehetősebb tanulókkal szemben maximálisan figyelmesek, de akik szegényebb rétegből jönnek, azokat semmibe veszik az oktatók. Simonics Péter alapban szinte soha nincs Magyarországon, mert örökké a tehetősebb tanulókkal jár ki külföldre és az itthoni oktatást másokra bízza rá, akik kedvük szerint kezelik a tanulókat és hoznak meg döntéseket sajnos. Kinek milyen tapasztalatai vannak etéren? A válaszokat előre is köszönjük.
2013. máj. 23. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

KöszöniTEK? Miért kik vagytok ti, valami konkurens klub talán?


Amúgy szerintem tedd fel ezeket a kérdéseket az index siklóernyős fórumán, ott tapasztalt, sok klubot ismerő ernyősök vannak. De amúgy gyanús vagy te nekem. Kizárt, hogy ezeket az infókat, amiket leírtál úgy tudd, hogy nem vagy benne az ernyős világban.

2013. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most hétvégén is kint voltunk az mse-vel és a kis esőtől eltekintve mindenkinek volt lehetősége gyakorolni! Más ernyős csapatot nem is láttunk a hhh-en! Igen is sok különbség van iskola és iskola között.
2013. máj. 27. 13:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van! Én nem is mondtam, hogy nincs, félreérted. De ha már jársz egy klubba, akkor miért akarsz infókat a másikról? Egyébként én is MSE-s vagyok :)
2013. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor Most hétvégén kellett, hogy találkozzunk kint a hhh-en! :) Tehát én mindig ellene voltam annak, ha egy Siklóernyős Iskola nem egyformán kezeli a tanulóit! Én a neten olvastam, hogy a flyaway iskola a legrégebbi iskola egyike és ezért gondoltam anno arra, hogy hozzájuk járjak, de egyik barátnőm mondta nekem, hogy elég furcsán viselkednek az oktatók és kivételeznek egyes emberekkel. Hát igen sajnos a pénz az úr. Nem is tudom kitől vegyek majd felszerelést a jövőben jó áron és megbízhatót? A neten sok eladó cucc van de nehéz választani nagyon. Én 45 kiló vagyok :(
2013. máj. 27. 14:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Ebben nem tudok neked segíteni. A klubokról se tudok egyébként sokat, Simonicsról is csak annyit, hogy a legnagyobb tudású hazai oktatók egyike, akinek a neve nemzetközileg is ismert.
2013. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Magam a flyawaynál tanultam, emellett többször becsatlakoztam más iskolához is túrára.


Megkülönböztetést soha nem tapasztaltam egyik klubnál sem, mindenkivel ugyanúgy, ugyanannyit foglalkoznak anyagiaktól és tehetségtől függetlenül (ügyesebbekkel természetesen kevesebbet). Csak egy példa: Pár hete voltunk Tolminban és volt egy idősebb -de nagyon lelkes- tanuló, aki nehezen indult el. Miután már mindenki bőven a levegőben/leszállóban volt, utána este 7 ig várakoztak, hogy ő is el tudjon startolni. Saját cucca nem volt, variót is kölcsönkapott.


Az igaz, hogy Peti mostanában keveset jár ki itthon oktatásra, de az itthoniak szakmailag és odafigyelésileg is nagyon ott vannak. Ők tanfolyamos napon egyáltalán nem repülnek.


Plusz a felszerelést ingyé adják itthoni tanfolyamos napokon. Van, akinek már két éve.


Mindegyik sulinak megvan az előnye és hátránya. A flyawaynál a túlzott biztosítás miatt a növendékek kevesebbet repülnek, de ennek is megvan az előnye ugyanúgy, mint hátránya.


Szerintem egy bizonyos iskola kivételével a nagyobbak azok mind megbízhatóak és jók.

2013. máj. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
2021. én beszívtam a Flyaway-al.
2021. szept. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

7-es hozzászóláshoz, vagy bárki ha tud valamit, most nézek siklóernyős iskolákat, hogy melyiket lenne érdemes választani. Milyen negatív tapasztalatok voltak a Fly Away-el? Előre is köszönöm a választ.



Milyen negatív tapasztalatok voltak a Fly Away-el? Előre is köszönöm a választ.

2022. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szia, engem is érdekel, mi volt a gond a Fly Away-el?
2022. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A Flyaway tanfolyamról nagyon megoszlanak a vélemények. Vannak jó oktatóik, de ez minden előnyük.


Simonics Pétert sose fogod látni, legfeljebb ha benevezel a drága külföldi túráikra, szóval az ő neve ne legyen szempont.


A meghirdetett tanfolyamos napokat lemondják a rossz időjárásra hivatkozva. Olyankor is, amikor az összes többi iskola kint van és oktat, csak a Fly Away nincs.


A jelmondat, hogy "mi mindig mindent megteszünk értetek és kihozzuk a maximumot" óriási kamu, az a lényeg, hogy fizess, a többi nem számít.


Az írásbeli vizsgák javítására fél éveket kell várni, no comment.


Sokan csak azért maradnak náluk, mert anyagilag nem tehetik meg, hogy átmenjenek másik iskolához és elveszítsék a már befizetett díjat.


Van sok másik iskola, érdemes szétnézni.

2023. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!