Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy felvesznek NYME-BPK óvodapedagógiára (támogatottra) kb.330 ponttal, ha csak a 2. helyen jelöltem meg?

Figyelt kérdés
Elsőnek az Eltét jelöltem meg, de inkább Sopronba mennék. No meg az Eltére ennyi ponttal fel se vesznek. Van esélye annak, hogy Sopronba felvesznek?

2013. jún. 11. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi volt oda eddig a ponthatár, de azt Te magad is megnézheted. Viszont a sorrend egyáltalán nem számít :) ugyanannyi esélyed van bekerülni Sopronba, mint annak, aki első helyen jelölte. Egyedül a ponthatár a fontos. Ha azt elérted, akkor mind1 hányadik helyen jelölted, mert benn vagy.
2013. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia Bocsi az offért, de végülis felvettek?:) Én idén jelentkezem, és kb én is így állok:D Tudnál mesélni? Nekem Sopron az első helyen. Köszi!:)
2014. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!