Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki munka mellett jár levelező...

Aki munka mellett jár levelezői képzésre, ő hogy oldja meg, hogy két hetente pénteken és szombaton iskolában legyen?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hetente volt 4 nap, aztán következő félévben már úgy hogy reggel 8-tól, 5 nap, stb. Vagy a munkáltató tolerálja, vagy sehogy. Ha nekem csak a péntekemet kellett volna annó szabaddá tennem.... (2 hetente)
2013. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem a munkáltatóm ajánlotta,hogy ha elvégzem az MA-t,akkor felsőbb pozícióba is léphetek. mivel 2 hetente kell péntek-szombat járni, így minden 2. héten a pénteki munkámat hazavittem,és hétvégén csináltam meg. persze a főnökkel ezt meg kellett beszélni
2013. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!