Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lassan vége az érettséginek,...

Lassan vége az érettséginek, és két iskolába is elküldtem a jelentkezésemet. Az egyik a LIA, másik pedig a Minerva. Mit gondoltok erről a két iskoláról? Melyiket lenne érdemes választani? Hol jobb az oktatás? Esetleg saját tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A Minervát egyeltalán nem ajánlom! Az egyik ismerősöm oda járt, és mondta, hogy szinte semmit nem tanítanak, és még bunkók is a tanárok! A LIA-ról semmit nem hallottam. Én a Ringbe jártam marketingre, igaz félévente 15e Ft volt, de nagyon megérte.
2013. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Elmesélem a saját tapasztalatomat, amikor jelentkeztem és felvettek csak pozitív véleményem volt az első nap is tökéletes volt, a második naptól kezdődtek a bonyodalmak egyik osztályból laktak a másikba. A tanár aki elsőnap jófej volt csak álca volt be akart nálunk vágodni, mindegyik tanár bunkó tisztelet a kivételnek, télen kabátban ültünk mert fűtés az nincs, atankönyveket neked kell beszerezni úgy hogy még a címűket sem tudod mert egyszer elmondják ha letudtad írni leírtad ha nem akkor annyi.A diákomat befizettem szeptember elsején és április harmincadikán kaptam kézhez.Oktatás nagyon nics a Minervába 80 perc volna az óra de nálam volt olyan hogy az utolsó tízperce jött be a tanár, olyan is volt hogy elfelejtett szólni hogy nem kell bejönni mert nem lesz bent így nem lesz óránk jó volt korán reggel felkelni.Nehéz megfelelni 52%-tól van meg a kettese az embernek és a tanárnő egyszer azt mondta ez is egy gyűjtő iskola.Utólag megjegyzem közepes tanuló voltam semmiből nem buktam meg soha, de most meghúztak minden tantárgyból.

Úgy hogy szerintem a másik iskolát válaszd.

2013. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!