Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne orvosnak mennem? (LENT)

Figyelt kérdés
A szüleim gabonakereskedők, szóval nincs nagy közöm az orvosláshoz. Régebben bizton állítottam, hogy "én nem megyek orvosnak, Isten ments!" de úgy gondolom háttér nélkül. Most megyek 10-be egy közgazdasági iskolában (de lenne lehetőségem tanulni bioszt egy másik suliban emelt szinten). Nagyon rákaptam a Grace klinika című sorozatra, és nagyon kedvet kaptam orvosnak menni, de úgy Isten igazából megvan az az érzés, hogy segíteni szeretnék másokon, meg orvosként megbecsülnek és érzem magam valakinek. Most úgy gondolom sebésznek jó lenne menni, mert biztos a kezem, kicsi(vékony) és semmi bajom a vérrel, hússal stb. Mit gondoltok érdemes lenne elindulni ebben, vagy ez egy hirtelen fel lángolás a sorozat miatt?? (Mellesleg lány vagyok és a közgére csak a szüleim miatt mentem és nagyon nem szeretem. Jah és szorgalmas vagyok, jó tanuló szóval úgy érzem menne az orvosi.) :) előre köszi a válaszokat és bocsi a regényért :P :D
2013. jún. 24. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemesnek érdemes főleg ha kijutsz és jó pénzért dolgozol de az orvosi nagyon nehéz úgyhogy oda tanulni kell!
2013. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a Grace Klinikát, de azért nem lennék orvos. :D Ha jobban érdekel a biosz, mint a közgáz, akkor szerintem iratkozz át a másik iskolába. Ha hirtelen fellángolás, akkor 12. osztályra már kiderül.
2013. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, de szerintem az azért nem a legjobb motiváció, hogy "a sorozatokban olyan jópofa dolog ez a sebészkedés"...

Azért az egyetem meg az orvoslás nem abból áll, amit a filmekben látsz. Sőt, igen távol van tőle.

2013. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!