Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vendéglátás és turizmus...

Vendéglátás és turizmus karról mi a véleményetek? Hova tovább onnan? Melyik egyetemet ajánljátok? Hogy lehet bejutni? Esetleg inkább mást válasszak? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
Igazából egyébként cukrász szeretnék lenni, de azt bármikor elvégezhetem, és előtte jó lenne egy diplomát szerezni, amivel vihetném is valamire, nem csak egy papírral lennék gazdagabb.

2013. jún. 28. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen ez a szak érdekel, akkor én a BKF-et tudom ajánlani, én is odajártam, bár nem erre a szakra.

Elég jó specializációk vannak ezen a szakon, de itt meg tudod nézni őket: [link]

A BKF-en a nyelvoktatás is benne van a tandíjban, ami a turizmus szaknál nagyon nem mindegy, hiszen két nyelvvizsga is kell a diplomához.

Amúgy meg csomó jó gyakorlati szakmai lehetőség van, vannak rendszeresen szállodalátogatások, szakmai előadások a turizmusban dolgozóktól, gyakorlati helye, külföldi lehetőségek, így nagyjából ennyi :).

2013. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. júl. 3. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!